Gezocht! jeugdzorgwerker C

Wij, Stichting LOEK@YOU, zijn op zoek naar een nieuwe jeugdzorgwerker C die ons team komt versterken!

Stichting LOEK@YOU is een Veldhovense stichting die kinderen en jongeren begeleidt die extra aandacht nodig hebben. De doelgroep die wij begeleiden zit (deels) thuis van onderwijs of dreigt uit te vallen uit het onderwijs. Wij bieden individuele begeleidingen op onze locatie in Veldhoven, op school of thuis in de regio Zuidoost Brabant en Noord-Limburg aan. Verder bieden wij ook groepsbegeleidingen op onze locatie aan en hebben wij meerdere vrijwilligersprojecten in Veldhoven. Meer informatie over onze stichting is te vinden op www.lerenopeigenkracht.nl

Wij zijn dus op zoek naar een nieuwe jeugdzorgwerker C (volgens CAO jeugdzorg) die voor 20 tot 30 uur per week ons team komt versterken. Minder uren zijn bespreekbaar, maar meer uren niet. We zoeken iemand die
– Een gerelateerde HBO of Niveau 5 opleiding heeft.
– In het bezit is van een Rijbewijs B
– En flexibel is

Werk jij graag met kinderen en jongeren? Ben jij zelfstandig? Houd je van afwisseling en uitdaging? Breng je graag tijd door in de natuur of met dieren? En zoek je graag naar de talenten van een kind?

Solliciteer dan snel!