Stem op Stichting LOEK@YOU bij Rabo ClubSupport

Van 7 tot en met 29 september 2026 kun je stemmen op Stichting LOEK@YOU bij Rabo ClubSupport. Met jouw stem help je mee aan een AED voor onze locatie in Veldhoven. Hieronder lees je waarom dit voor ons zo belangrijk is en hoe je in een paar stappen jouw stem uitbrengt.

Waarom we jouw stem nodig hebben

Bij Stichting LOEK@YOU begeleiden we wekelijks zo’n 30 kinderen en jongeren in Veldhoven. Zij lopen vast in het onderwijs of de zorg en bij ons vinden ze rust, aandacht en een plek waar ze mogen zijn wie ze zijn. Een deel van deze kinderen heeft ook een medische kwetsbaarheid.

Een hartstilstand komt zonder waarschuwing. Dat geldt voor volwassenen, maar ook voor kinderen. Op onze locatie hebben we op dit moment geen AED. Met een AED binnen handbereik kunnen we bij een hartstilstand direct handelen, in plaats van kostbare minuten te verliezen. Die minuten maken het verschil tussen leven en dood.

Ons concrete doel

We willen een ZOLL AED Plus aanschaffen, inclusief een wandkast, kinderelektroden en een servicecontract van vijf jaar. Zo staat de AED altijd klaar en werkt hij als het erop aankomt.

Onze locatie is op werkdagen open van 08.30 tot 17.00 uur. In die uren is de AED ook toegankelijk voor buurtgenoten. Stem je op ons, dan doe je dus niet alleen iets voor onze kinderen, maar voor de hele buurt.

Hoe kun je stemmen?

Stemmen kost je een paar minuten en niets van geld. Zo werkt het.

Stemmen via de Rabo App of internet bankieren

Ben je lid van de Rabobank en bankier je via de app of website? Dan stem je zo:

  1. Log in op de Rabo App of in internetbankieren.
  2. Ga naar ‘Instellingen’ (in de app rechtsonder in beeld).
  3. Kies ‘Lidmaatschap’.
  4. Selecteer Stichting LOEK@YOU en breng je stem uit.

Je hebt in totaal drie stemmen te verdelen over drie clubs. Elke stem stelt!

Nog geen lid van de Rabobank?

Heb je wel een rekening bij de Rabobank, maar ben je nog geen lid? Lid worden is gratis en gaat binnen een paar klikken, via dezelfde weg als hierboven. Je kunt lid worden vanaf 12 jaar. Zonder lidmaatschap kun je helaas niet stemmen, dus meld je op tijd aan.

Wie mag er stemmen?

Je kunt stemmen als je lid bent van de Rabobank in de regio Eindhoven. Daar vallen onder andere Eindhoven, Veldhoven, Wintelre, Oirschot, Best, Son en Breugel, Nuenen en Heeze-Leende onder. Woon of bankier je in een van deze plaatsen en ben je Rabobank-lid? Dan telt jouw stem mee voor Stichting LOEK@YOU.

Deel het met je netwerk

Hoe meer mensen van onze deelname weten, hoe groter de kans dat we de AED echt kunnen aanschaffen. Ken jij mensen buiten je eigen kring die lid zijn van de Rabobank in de regio Eindhoven? Stuur ze dit bericht door, deel het op sociale media of vertel het gewoon persoonlijk. Elke stem buiten ons eigen netwerk brengt ons dichterbij.

Bekijk onze pagina bij Rabo ClubSupport via deze link en breng vanaf maandag 7 september je stem uit! Samen zorgen we ervoor dat er bij Stichting LOEK@YOU altijd een AED binnen handbereik is, voor onze kinderen en jongeren en voor de buurt.